ASPURL Bez kategorii Odzyskiwanie danych komu można zawierzyć takie działanie.

Odzyskiwanie danych komu można zawierzyć takie działanie.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Odzyskaj skasowane pliki z Android Data Recovery

Jeśli straciłeś ważne pliki ze swojego urządzenia z systemem Android, możesz je odzyskać za pomocą narzędzia do odzyskiwania danych Android. Ten program działa z urządzeniami z systemem Android i może przywrócić pliki takie jak zdjęcia, filmy i kontakty. Programy te skanują w poszukiwaniu danych w wielu typach plików i pokażą zeskanowane pliki według kategorii. Następnie można kliknąć na typ pliku, aby wyświetlić bardziej szczegółowe informacje na temat tego pliku.

Odzyskiwanie utraconych plików z urządzenia z systemem Android

Odzyskanie utraconych plików z urządzenia z systemem Android może być wyzwaniem. Proces różni się od odzyskiwania danych na komputerze i zależy od lokalizacji usuniętych plików i metody dostępu do nich. Jednak większość aplikacji ma funkcje, które pomagają użytkownikom odzyskać dane. Ponadto istnieją rozwiązania stron trzecich, które mogą pomóc użytkownikom Androida w odzyskaniu utraconych plików.

Pierwszym krokiem do pomyślnego odzyskania utraconych plików jest użycie oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Programy te rozpoznają zakorzenione urządzenia i będą przeszukiwać pamięć wewnętrzną w celu zlokalizowania utraconych plików. Po wykryciu przez program telefonu, trzeba będzie pozwolić mu czytać pliki, które znajdzie. Następnie wybierz, które typy danych chcesz odzyskać.

Jeśli pliki, które chcesz odzyskać są na karcie SD, należy użyć czytnika kart, aby odczytać dane i skopiować je z powrotem do telefonu. Jeśli nie masz czytnika kart, możesz użyć funkcji debugowania USB, aby przywrócić dane do pamięci wewnętrznej.

Jeśli szukasz darmowego narzędzia do odzyskiwania danych, wypróbuj EaseUS MobiSaver. Ten potężny program obsługuje 6000+ urządzeń z systemem Android i jest łatwy w użyciu. Odzyskiwanie utraconych plików z urządzenia z systemem Android to prosty, trzyetapowy proces, który może pomóc Ci odzyskać wszystkie utracone dane. Dzięki temu oprogramowaniu proces trwa zaledwie trzy minuty i jest całkowicie bezpieczny.

Po pobraniu aplikacji, podłącz kartę SD Androida do komputera. Następnie program przeskanuje kartę SD w poszukiwaniu usuniętych plików i wyświetli odzyskane pliki. Wybierz pliki, które chcesz odzyskać i kliknij Odzyskaj, aby je przywrócić. Po odzyskaniu wszystkich utraconych plików, upewnij się, że zapisujesz je w bezpiecznej lokalizacji.

Odzyskiwanie usuniętych kontaktów

Jeśli usunąłeś kontakty w telefonie z systemem Android, możesz je łatwo odzyskać za pomocą programu do odzyskiwania danych android. Program działa poprzez skanowanie całej listy kontaktów w telefonie. Gdy to zrobi, można zobaczyć szczegóły usuniętych kontaktów, takich jak nazwa kontaktu, adres e-mail, firma i inne informacje.

Przywrócenie usuniętych kontaktów z telefonów z systemem Android bez rootowania jest możliwe, jeśli wykonałeś kopię zapasową danych na zewnętrznej pamięci masowej. Powinieneś jednak wiedzieć, że ta metoda może doprowadzić do tego, że usunięte kontakty zostaną nadpisane przez nowe dane. Stąd powinieneś rozważyć inne opcje, takie jak przywracanie usuniętych kontaktów z konta Google. Za pomocą tego konta możesz tworzyć kopie zapasowe innych danych na urządzeniu, a także synchronizować dane między urządzeniami. Ale zanim spróbujesz tej metody, upewnij się, że włączyłeś synchronizację danych Google.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android może skanować wszystkie rodzaje plików z telefonu. Pierwszym krokiem jest podłączenie telefonu z systemem Android do komputera. Następnie wybierz „Kontakty” na liście. Następnie wybierz te, które chcesz odzyskać. Proces jest prosty i pokaże Ci, czy kontakt został usunięty, czy nie.

Drugim krokiem do przywrócenia usuniętych kontaktów jest zalogowanie się do Google. Następnie można przejść do Gmaila i stuknąć w Kontakty. Spowoduje to przywrócenie kontaktów w dowolnym stanie, w jakim znajdowały się przez 30 dni, w tym kopii zapasowych. Ten krok jest niezwykle pomocny, jeśli przypadkowo usunąłeś ważny kontakt.

Skasowane kontakty na telefonach z systemem Android nie są trwale utracone – są po prostu ukryte w pamięci telefonu z systemem Android. Jeśli od razu podejmiesz działania, istnieje duża szansa, że uda Ci się przywrócić kontakty.

Odzyskiwanie zdjęć

Jeśli usunąłeś zdjęcia z telefonu, ale nie zrobiłeś kopii zapasowej, możesz użyć aplikacji do odzyskiwania danych, aby je odzyskać. Program do odzyskiwania danych może pomóc Ci przywrócić zdjęcia w wielu formatach, a nawet inne dane z telefonu. Oprócz zdjęć, narzędzia do odzyskiwania danych mogą również odzyskać wiadomości, kontakty, filmy i dokumenty. Najpierw należy przestać używać telefonu, aby uniknąć nadpisania danych.

Odzyskiwanie zdjęć z urządzeń z systemem Android to żmudny proces. Po pierwsze, będziesz musiał zalogować się do usługi, z której chcesz skorzystać. Możesz znaleźć tę informację na e-mailu potwierdzającym aplikację, z której chcesz skorzystać. Po uzyskaniu tych informacji będziesz musiał wybrać folder, w którym chcesz zapisać pliki.

Po znalezieniu folderu, w którym zdjęcia były przechowywane, możesz użyć aplikacji do odzyskiwania danych, aby je przywrócić. Jeśli nie masz zewnętrznej pamięci masowej, możesz użyć usługi kopii zapasowej w chmurze lub wewnętrznej karty pamięci. Możesz także użyć aplikacji do odzyskiwania zdjęć, która może wyodrębnić zdjęcia z pamięci masowej tabletów i telefonów z systemem Android.

Inną opcją odzyskania zdjęć z urządzeń z systemem Android jest utworzenie ich kopii zapasowej w usłudze Zdjęcia Google. Google oferuje bezpłatną usługę tworzenia kopii zapasowych, która pozwala użytkownikom tworzyć kopie zapasowe swoich cyfrowych wspomnień w chmurze. Możesz spróbować przywrócić usunięte zdjęcia z kopii zapasowej za pomocą Zdjęć Google. Jeśli nie możesz ich zlokalizować, nadal możesz spróbować przywrócić je za pomocą aplikacji do odzyskiwania danych na Androida.

Odzyskanie zdjęć z telefonów z systemem Android jest stosunkowo łatwe, jeśli masz dobrą aplikację. Będziesz jednak chciał mieć pewność, że używasz właściwego oprogramowania. Większość aplikacji do odzyskiwania danych wymaga uprawnień roota, które mogą unieważnić gwarancję i wprowadzić zagrożenia bezpieczeństwa. Ponadto aplikacje do odzyskiwania danych wymagają dostępu do systemu operacyjnego telefonu z Androidem.

Odzyskiwanie filmów

Jeśli kiedykolwiek straciłeś wideo na urządzeniu z systemem Android, możesz je odzyskać za pomocą narzędzi do odzyskiwania danych Androida. Narzędzia te są przeznaczone do odzyskiwania utraconych filmów i innych typów plików, w tym kontaktów, wiadomości i historii połączeń. Korzystanie z tych narzędzi jest łatwe i może być wykonane przez każdego. Mają one łatwe do wykonania procesy, a nawet opcję podglądu, dzięki czemu można łatwo zobaczyć, które pliki trzeba odzyskać.

Po pierwsze, upewnij się, że masz dostęp do Internetu. Podczas procesu odzyskiwania danych Twój komputer musi być podłączony do Internetu. Gdy jest już podłączony, pobierz na swój komputer pakiet danych. Gdy już to zrobisz, podłącz swój telefon do komputera za pomocą kabla USB. Po tym, kliknij filmy, które chcesz odzyskać.

Jeśli masz problemy z odzyskaniem filmów z telefonu z systemem Android, powinieneś użyć darmowego programu, takiego jak DiskDigger. Ten program działa na telefonach z systemem Android i przeszuka karty pamięci Twojego telefonu, aby znaleźć pliki, których szukasz. Po znalezieniu filmów, można wyświetlić podgląd i pobrać je na komputer.

Filmy mogą zostać utracone z wielu powodów. Najważniejszą rzeczą, jaką należy zrobić, jest odzyskanie ich tak szybko, jak to możliwe. Jeśli obawiasz się, że straciłeś wszystkie swoje filmy, ważne jest, aby pamiętać, że możesz je znaleźć w folderze „Ostatnio usunięte”. Możesz również uzyskać dostęp do folderu kosza, korzystając z menedżera plików. Następnie dotknij przycisku „odzyskaj/przywróć” obok filmu, aby go przywrócić.

DroidKit obsługuje wszystkie formaty wideo i pozwala odzyskać filmy z Androida bez rootowania go. Po zainstalowaniu oprogramowania na komputerze, możesz przeskanować swój telefon i wyświetlić podgląd plików i wybrać te, które chcesz przywrócić. Następnie podłącz telefon z Androidem do komputera.

Odzyskiwanie dokumentów

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na odzyskanie utraconych dokumentów jest użycie narzędzia do odzyskiwania danych Androida. Te aplikacje mogą pomóc Ci odzyskać usunięte dokumenty i zdjęcia z urządzenia z systemem Android. Jest to szybkie, bezpieczne i łatwe w użyciu. Co więcej, większość z nich pozwoli Ci wyświetlić podgląd odzyskanych plików.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida może pomóc w odzyskaniu usuniętych plików z pamięci masowej w chmurze lub z wyspecjalizowanych narzędzi do odzyskiwania danych. W przeciwieństwie do odzyskiwania danych z komputera, pliki Androida nie są całkowicie usuwane z urządzenia; są one tylko przenoszone między folderami i oznaczane jako dostępne do użycia. Dlatego ważne jest, aby działać szybko, aby przywrócić usunięte pliki.

Aby rozpocząć, wystarczy podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Po podłączeniu urządzenia uruchom aplikację i wybierz pliki lub foldery, które chcesz odzyskać. Następnie program rozpocznie skanowanie urządzenia. Po zakończeniu skanowania możesz wybrać dokumenty, które chcesz przywrócić i określić lokalizację. Po zakończeniu skanowania można przenieść pliki lub foldery z komputera do urządzenia z systemem Android. Inną wspaniałą cechą tego programu jest jego zdolność do odzyskania usuniętych danych zarówno z karty pamięci, jak i pamięci wewnętrznej. Ma również prosty interfejs, który pozwala zawęzić wyniki, wybierając pliki, które chcesz odzyskać.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida ma również tryb podglądu, dzięki czemu możesz zobaczyć, czy możesz odzyskać usunięte dane na swoim urządzeniu. Możesz także wybrać, czy posortować wyniki według istniejących i usuniętych dokumentów. Możesz także wybrać eksport odzyskanych danych do pliku VCF lub HTML.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Related Post